مشاوره پزشکی

وازکتومی - پرسش 2806

  • تصویر کاربر سامان پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸( 2 ماه پیش) پروستات
    سلام مجدد خدمت شما اقای دکتر میدونم کارم درست نیست ولی من (بدون توجه به خارج رفتنم و سطح Bآینس زبان المانی و کارشناسی حقوق و تسلط به انگلیسی)نمیتونم. بچه ای رو دنیا بیارم که اخروعاقبت با اتش جهنم و اب جوشان و غذای گلوگیر و ماروعقرب درجهنم ازش پذیرایی بشه درجهنم تازه این دوره زمونه کسی نمیاد نمازوروزه و حج انجام بده و قران و ذکربخونه پس من نمیتونم ریسک کنم و بچه ای رو که میدونم 99درصدبه بالا چه دختر چه پسر جهنمی میشه رو به این دنیا بیارم ارزش نداره یه عمر دلهره نامه اعمال و جهنم و بهشت داشته باشی عطاش رو به لقاش بخشیدم استاد بچه برا اونا خوبه که به جهنم و بهشت معتقد نیستن یا هستن ولی جدی نمیگیرن برای من نمیشه فقط جناب جواب اونسوالاتو اگه میشه بفرمایید باتشکر
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸( 2 ماه پیش)
      سلام،فکر شما درست نیست بهتر است با یک روانپزشک مشورت کنید

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

224+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.