مشاوره پزشکی

وازکتومی - پرسش 2806

  • تصویر کاربر سامان پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸( 11 ماه پیش) پروستات
    سلام مجدد خدمت شما اقای دکتر میدونم کارم درست نیست ولی من (بدون توجه به خارج رفتنم و سطح Bآینس زبان المانی و کارشناسی حقوق و تسلط به انگلیسی)نمیتونم. بچه ای رو دنیا بیارم که اخروعاقبت با اتش جهنم و اب جوشان و غذای گلوگیر و ماروعقرب درجهنم ازش پذیرایی بشه درجهنم تازه این دوره زمونه کسی نمیاد نمازوروزه و حج انجام بده و قران و ذکربخونه پس من نمیتونم ریسک کنم و بچه ای رو که میدونم 99درصدبه بالا چه دختر چه پسر جهنمی میشه رو به این دنیا بیارم ارزش نداره یه عمر دلهره نامه اعمال و جهنم و بهشت داشته باشی عطاش رو به لقاش بخشیدم استاد بچه برا اونا خوبه که به جهنم و بهشت معتقد نیستن یا هستن ولی جدی نمیگیرن برای من نمیشه فقط جناب جواب اونسوالاتو اگه میشه بفرمایید باتشکر
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸( 11 ماه پیش)
      سلام،فکر شما درست نیست بهتر است با یک روانپزشک مشورت کنید

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.