موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

تبخال تناسلی - پرسش 8947

  • تصویر کاربر سعید شنبه ۶ دی ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 334 سوال های دیگر
    سلام من بیش از اندازه تبخال تناسلیم عود میکنه نمیدونم چکار کنم تا حالا چهار تا متخصص ارولوژی رفتم جز داروی اسیکلوویر و داروهای تقویت سیستم ایمنی چیزی دیگه ای ندادن اما متاسفانه عود کردنهای تبخال لعنتی خوب نمیشه دیگ رفتن پیش دکتر برام فایده ای نداره سر درگم شدم من درماه سه بار عود میکنه و هردفعه ای که تبخال میزنم قبلش انقد سرد درد دارم که دردش میزنه به دندانهام حتی از کار کردن میفتم لطفا راه حل بهم نشون بدین .تا عقلا سالی دوبار بزنه.من موندم چرا اینهمه دکتر تواین دنیا وجود داره نمیتونن یه داروی براش درست کنن که از بین بره.ممنون میشم جواب منو بدین
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۶ دی ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام لطفا به مطب مراجعه کنید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است