موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

دبل جی - پرسش 634

  • تصویر کاربر بیتا دوشنبه ۱۷ دی ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 715 سوال های دیگر
    سلام
    آقای دکتر میخواستم سوال کنم دبل جی رو میشه دو هفته ای خارج کرد.من حدود 10 روز قبل بعلت سنگ 1 سانتی حالب و هیدرونفروز درجه 2 تحت عمل TUL قرار گرفتم و بعد اون برام دبل جی گذاشتن..متخصصم برای سه هفته بعد عمل تاریخ زده که برم درش بیارن.الان خیلی اذیتم میکنه..اگه زود درش بیارم مشکلی داره؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۱۷ دی ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام،سونوگرافي انجام دهيد و اگر ديديد كه سنگ مداريد Dj را خارج كنيد

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است