موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

ختنه - پرسش 14453

  • تصویر کاربر پایا شنبه ۱۰ مهر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 342 سوال های دیگر
    سلام من مطالب و مقاله های زیادی راجب ختنه و ناحیه ای که برداشته میشود خواندم در برخی نوشته شده بود این کار باعث از بین رفتن اعصاب زیادی که در ناحیه برداشته شده بوده و در تحریک جنسی نقش دارند میشود و به گونه ای انرا نوعی ناقص سازی جنسی در مردان معرفی کرده بود ایا شما به عنوان یک متخصص این موارد را تایید میکنید یا هنوز راجب ان اطلاعات دقیقی در دنیا بدست نیامده است؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۱۰ مهر ۰( 2 سال پیش)
      سلام مقالات متعدد و گاها-“ متناقضی وجود دارد بنده پسر خود را ختنه کردم

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است