موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

بیضه - پرسش 1517

 • تصویر کاربر بهرام چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 307 بیضه
  با سلام اقای دکتر بنده در بچگی وقتی چهل و پنج روزه بودم بیضه چپم که بهم شبر داده بودم باد کرده بود دراوردن فقط بیضه راست دارم و بیضه ام رشد یافته است سوال اولم این است ایا برای بچه دار شدن مشکلی دارم یا نه چون فعلا ازمایش انجام ندادم و اگه ازدواج کنم چجوری به خانواده دختر بگم و سوال دوم این است اگه پروتز بزاریم اندازه و شکلش وقتی نگاه میکنیم چجوریه هزینه اش چقد میشه با عملش؟
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۸( 4 سال پیش)
   سلام،اگر ان بیضه شما نرمال باشد از نظر بچه دار شدن هیچ مشکلی ندارید
   پروتز ظاهر خوبی دارد و هزینه جراحی ان بسته به نوع پروتز بین ۵ تا ۷ تومان است

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است