مشاوره پزشکی

توده سخت داخل آلت - پرسش 1773

 • تصویر کاربر محمد جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش) کجی آلت تناسلی
  با سلام و ادای احترام
  از اینکه مجدد مزاحم وقت شریفتان می شوم پوزش می طلبم

  چند روز پیش در همین صفحه به تفصیل از ارشاد و دلسوزیتان بهره بردم منتها آنچه که باعث جسارت و طرحدمجدد سوال شد اول امیدی است که به کرمتان دارم و دیگر اینکه موضوعی باعث آزارم شده است و امکان مراجعه حضوری را در این موقعیت نداشتم.
  بنده سوالی با شماره رهگیری m68tq11686 پرسیدم و جوابتان امیدوار کننده بود.
  اما نکته ای که فراموش کردم این است که در جایی که بافت سفت داخل آلتم تشکیل شده از لحاظ شکل ظاهری هم باعث تغیراتی در آلت شده است و یک نوع ورم تشکیل شده به طوری که آلت بنده در حالت خوابیدگی هم در آن قسمت آماس دارد و این حالت عذاب آور است در حالت نعوظ سفت می شود ولی این بر آمدگی ملموس است.
  در حالت عادی هم کامل با دست مشخص است.
  آیا وجود این ورم موقتی است یا بیشتر می شود.
  و راهی برای برداشتن آن هست و اصولا جای نگرانی دارد؟
  بیشتر از لحاظ روانی برایم سخت است.

  با امید قبولی طاعات و عبادات.
  در این ماه رمضان دعای سحرگاهان تنها هدیه من به شماست.
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش)
   سلام،بنده تا معاینه نکنم نمیتوانم دقیقا اظهار نظر کنم اما اگر توده به هر دلیلی شما را اذیت میکند میتوانید انرا برداشت کنید

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

238+
برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.