منو

داپوکستین 60 و درمان زودانزالی

فهرست مطالب

داپوکستین 60 یک داروی ایمن و موثر است که برای درمان زود انزالی در مردان بالای 18 سال استفاده می شود. داپوکستین باعث افزایش کنترل فرد بر انزال می شود. از آنجایی که این دارو با کیفیت بالا تولید می شود، ایمنی و اثربخشی آن با تمام استانداردهای اروپایی و همچنین سازمان غذا و دارو امریکا (FDA) مطابقت دارد.

داپوکستین در خانواده داروهای مهارکننده ی بازجذب سروتونین (SSRI) قرار دارد و تنها دارویی است که دارای تاییدیه قانونی برای درمان زود انزالی است. لازم به ذکر است این دارو هیچ تاثیری بر بزرگ کردن آلت تناسلی مردان یا افزایش سایز شما نداشته؛ در ادامه نحوه مصرف و تکنیک های لازم را شرح میدهیم.

مکانیسم اثر داپوکستین

این دارو باعث مهار بازجذب عصبی سروتونین و متعاقبا افزایش فعالیت انتقال دهنده عصبی می شود. داپوکستین با عمل در سطح فوق نخاعی، رفلکس انزال را مهار می کند. این دارو می تواند مدت زمان بین برانگیختگی جنسی تا ارگاسم را افزایش دهد.

نحوه مصرف قرص داپوکستین

مزایای استفاده از داپوکستین 60

مزایای استفاده از این دارو به اندازه ای قابل توجه است که باعث می شود عوارض احتمالی آن قابل صرف نظر کردن باشد. مهم ترین مزیت قرص داپوکستین 60 افزایش مدت زمان رابطه جنسی و جلوگیری از انزال زودرس است. در بررسی های کارآزمایی دارو، ثابت شد که مدت زمان رابطه جنسی و ارگاسم در فردی که این دارو را مصرف می کرد، سه برابر بیشتر شد. ضمن اینکه کنترل انزال نیز بهتر صورت گرفت. از جمله مزایای داپوکستین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

عوارض احتمالی داپوکستین

داپوکستین علاوه بر اثرات مطلوب خود، ممکن است برخی عوارض ناخواسته نیز ایجاد کند. اگرچه همه این عوارض جانبی ممکن است رخ ندهند، اما در صورت بروز، ممکن است به مراقبت های پزشکی نیاز داشته باشند. در نظر داشته باشید که عوارض داروی داپوکستین معمولا در چند نوبت اول مصرف دارو رخ می دهند. در صورتی که این عوارض برطرف نشد و یا تشدید یافت، حتما به پزشک مراجعه کنید. برخی از عوارض شایع داپوکستین عبارتند از:

نحوه مصرف داپوکستین 60

مهم ترین نکته در رابطه با مصرف داپوکستین این است که دارو را باید دقیقا طبق دستور پزشک مصرف کنید. همچنین، به حداکثر دوزی که می توانید در یک روز مصرف کنید، توجه داشته باشید. توصیه می شود دارو را با حداقل یک لیوان پر از آب مصرف کنید. از آنجایی که این دارو محرک جنسی نیست، برای دستیابی به اثرات آن لازم است قبل از رابطه، برانگیختگی جنسی صورت بگیرد.

برای دستیابی به بهترین نتیجه، لطفا موارد زیر را با دقت بخوانید:

درمان زودانزالی با داپوکستین و تکنیک های سکس تراپی

نحوه نگهداری داپوکستین

توصیه های دارویی حین مصرف

دکتر شهریار ناطق جراح و متخصص اورولوژی در تهران

متخصص ارولوژی و جراح کلیه، مجاری ادراری و تناسلی، عضو انجمن ارولوژی اروپا، عضو انجمن ارولوژی ایران و مدیر گروه ارولوژی بیمارستان آتیه.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کند و طبق قوانین امکان تجویز دارو وجود ندارد.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
درحال دریافت اطلاعات
مقالات پیشنهادی

آدرس مطب

تهران – جنب بیمارستان آتیه – ساختمان پزشکان آتیه – طبقه ۴

شماره تماس

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

پرسش از دکتر