موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

پرتاب اسپرم - پرسش 8415

  • تصویر کاربر رضا دوشنبه ۱۰ آذر ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 294 بیماریهای جنسی
    با سلام و خسته نباشید دکتر جون ایا پرتاب نشدن اسپرم و به ارومی خارج شدنش تاثیری در جنسیت فرزند داره ؟ چون شنیدم برای پسر دار شدن باید دخول عمقی باشه برام سوال پیش اومد که شاید پرتابش هم تاثیر داشته باشه با تشکر از پاسخ گویی شما
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۱۰ آذر ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام به هیچ وجه

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است