موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

پروستات و - پرسش 25

 • تصویر کاربر علي چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 351 سوال های دیگر
  با سلام
  ضمن تبريك عيد نوروز من هنگام دفع ادرار فشار زيادي مياورم ولي حس ميكنم ادرار با شدت كمي جاري ميشود در ضمن چند بار بايد براي تخليه اينكار را كنم سوال بعدي : جهت رفع سردرد پس از مصرف تادالافيل چه كاره موثري ميتوان انجام داد. باتشكر
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷( 5 سال پیش)
   سلام،بهتره يك سونوگرافي از سيستم ادراري با تعيين باقيمانده ادرار انجام دهيد
   در صورت سردرد پس از مصرف تادالافيل بهتر است داروي فوق را عوض كنيد

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است