موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

کلیه - پرسش 5980

  • تصویر کاربر روزبه چهارشنبه ۶ فروردین ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 287 کلیه
    سلام وخسته نباشید
    من 27 سالم مذکر هستم حدود 2 ماه پیش درد خیلی شدیدی سمت راست شکمم احساس کردم که باعث شد از درد بالا بیارم و به بیمارستان رفتم بهم سرم زدن دکتر بیمارستان گفتش احتمالا سنگ دارین برو متخصص نفرولوژیست منم رفتم بعد از چندین ازمایش مثل سی تی اسکن و سونگرافی وسیتولوژی ادرار و کشت ادرار و ازمایش خون که دادم همه چیز نرمال بوده فقط خون داخل ادرارم بوده عفونتم نبوده هیچ چیزه خواصیم توی سی تی پیدا نکردن بعد از دو ماه دوباره ازمایش ادار دادم بازم خون بوده توی ادرارم من با دکتر نفرولوژیستم صحبت کردم میگی ازمایش هاتون مشکلی نداره الانم نزدیک دوماه هست که هم خون توی ادرارم هست هم درد خفیفی به طور یک نواخت دارم که به دو سمت شکمم است و دردش تموم نمی شه ادارم هم خیلی از قبل تیره تر شده نمی دونم واقعا باید چیکار کنم بیخیال باشم یا بازم پیگیر باشم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۶ فروردین ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام،بهتر است یورتروسکوپی(دیدن داخل حالبها با اندوسکوپ)انجام دهید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است