موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

موضوع موردنظرتان را جستجو کرده یا از دسته‌بندی زیر انتخاب کنید

از دکتر بپرسید

تکرر ادرار - پرسش 7693

 • تصویر کاربر علی یکشنبه ۳۰ شهریور ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 300 بی اختیاری های ادراری
  باسلام
  من الان به مدت پنج روز میشه به شدت تکرر ادرار گرفتم مخصوصا شب ها که تا ۵مرتبه از خواب باید بیدار بشم وحتما دستشویی برم قبل از این اصلا همچین مشکلی نداشتم واین رو هم بگم قبل از این که این حالت برام پیش بیاد چند روزی سرما سختی خوردم و گلوم شدیدا عفونت کرد و باز یه مشکل دیگری که شاید به این موضوع ربط داشته باشه چند وقتیه که من زگیل تناسلی هم دارم که هنوز برای مداوا اقدام نکردم آیا این موضوع می‌تونه دلیل این تکرر ادرار بشه
  مایعات هم مثل قبل زیاد مصرف میکنم
  ممنون از راهنمایی تون
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۳۰ شهریور ۹۹( 3 سال پیش)
   سلام زگیل تناسلی سبب تکرر ادرار نمی‌شود

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است