موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

آزواسپرمی صفر - پرسش 10504

 • تصویر کاربر حسن چهارشنبه ۱۱ فروردین ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 296 بیضه
  سلام آقای دکتر من مشکل آزو اسپرمی هستم ودوبارم آزمایش اسپرم دادم متاسفانه صفر بود الان سه ساله ازدواج کردم واقدام به بچه دار شدن کردیم به تازگی فهمیدم آزواسپرمی ام پیش متخصص رفتم گفتش که تا ابد نمیتونی بچه دار بشی آزمایش خون بابت هورمون ام انجام داده‌ام آقای دکتر کمکم کن چیکار باید بکنم عملی داره که جواب بده یا دارو تورو خدا کمکم کن ممنون
  1. تصویر کاربر حسن یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۹( 2 سال پیش)
   ارزغهمممنتدذ
  2. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق چهارشنبه ۱۱ فروردین ۰( 2 سال پیش)
   سلام نمونه برداری از بیضه را انجام دهید

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است