موضــوع پرســـش شـــما چـیســت؟

از دکتر بپرسید

عدم جهش منی و احساس فشار هنگام انزال - پرسش 8527

  • تصویر کاربر مهدی جمعه ۲۱ آذر ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 288 بیماریهای جنسی
    با سلام وعرض خسته نباشید من 17 سالمه و مدتی هستش که هنگام انزال وقتی که آب منی میخواد بیاد بیرون در آلتم احساس فشار میکنم انگار که خودم اجازه خروج به آب منی نمیدم اما کاملا غیر ارادی این اتفاق میفته و دست خودم نیست و بعد این منی به آرومی خارج میشه و لذتی نداره در ضمن من دو سال پیش مشکلی در بیضه داشتم که دکتر ورم اپیدیدم تشخیص داده بودن.میخواستم بدونم الان ممکنه مشکل خاصی داشته باشم یا چیز مهمی نیست؟
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق جمعه ۲۱ آذر ۹۹( 3 سال پیش)
      سلام بعید است مساله خاصی باشد

دسته بندی موضوعات

سوالات پرتکرار

خیر. درمان های خانگی کاملا بی اثر بوده و دارو درمانی بعد از بیست سالگی عملا بی اثر است و تنها راه افزایش سایز آلت تناسلی، جراحی افزایش سایز می باشد.

خیر، اين مساله كاملا” طبيعي است و نياز به هيچ اقدامي ندارد. طی فرآیند دفع و با زور زدن مقداري از مایع منی خارج ميشود
با نرمال شدن تعداد دفعات زناشويي اين مساله خود بخود رفع ميشود.

بعد از 20 سالگی تنها راه حل موجود برای افزایش سایز آلت جراحی است. در طی جراحی حدود 2 تا 3 سانتی متر به طول آلت اضافه می شود، همچنین برای افزایش قطر آلت میتوان از روش های نظیر تزریق ژل و چربی به آلت استفاده کرد. روش مناسب برای هر فرد پس از مراجعه به مطب مشخص می شود.

زگیل تناسلی برجستگی گوشتی به رنگ پوست یا تیره تر از پوست در سطح و داخل مجاری تناسلی است که بهترین درمان آن کرایوتراپی زگیل تناسلی برای برداشتن ضایعه و تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از برگشت ضایعه است.

مهم‌ترین نکته در درمان سنگ کلیه توجه به اندازه سنگ و محل قرارگیری آن در سیستم ادراری است هم چنین با توجه به جنس سنگ می‌توان از رژیم غذایی و دارو جهت جلوگیری از ایجاد مجدد سنگ استفاده کرد.بطور کلی درمان اولیه برای سنگهای کوچکتر از ۱۰ میلی متر درمان دارویی،بین ۱ تا ۲ سانت سنگ شکن(برون اندامی یا درون اندامی)و بالای ۲ سانت جراحی است