مشاوره پزشکی

کوچک شدن بیضه سمت راست - پرسش 3088

  • تصویر کاربر رضا سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸( 9 ماه پیش) بیضه
    با سلام
    پسرم 5 سال سن دارد که در بدو تولد بنابر توصیه پزشک میبایست در سن یک سالگی عمل جراحی جهت درست قرار گرفتن بیضه در جای خودش اقدام میشد که دوبا نیز اقدام کردیم ولی به علت سن کم دکتر بیهوشی مجور عمل را ندادند و اکنون که مجدد به پزشک مراجعه کردیم دکتر بعد از دیدن سونوگرافی (که پیوست میباشد) و معاینه اعلام کردند که یکی از بیضه ها کوچک میباشد و کارایی خود را از دست داده و عمل جراحی هیچ گونه کمکی به پسرم نمیکند و مثالی زدن که بیضه های مثل ماشینی میماند که زاپاس ندارد و پزشک توصیه کردد که فرزندم در سن پایین ازدواج و برای بچه دار شدن اقدام کنند . با وجود این بسیار نگران آینده فرزندم میباشم که آیا برای درمان دیر شده و با عمل جراحی مشکل فرزندم حل میشود و یا دیگه عمل جراحی جواب نمیده و آیا بیضه واقعآ از کار افتاده و یا می توان با پیگیری و درمان مناسب این مشکل برطرف شود و آیا واسه آینده فرزندم مشکلی ایجاد میگردد یا خیر ممنونم راهنمایی کنید با تشکر از زحمات شما دکتر عزیز
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸( 9 ماه پیش)

به سیستم پرسش از دکتر شهریار ناطق متخصص ارولوژی و جراح کلیه خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

برای گرفتن نوبت دکتر شهریار ناطق با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۷۷۸۰ ، ٨٨٣٦٧٣٥٣  تماس بگیرید یا از طریق صفحه نوبت دهی اینترنتی اقدام نمائید.